Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Maďarsko > Sárvár > DANUBIUS HEALTH SPA RESORT SÁRVÁR

  • Doporučujeme

DANUBIUS HEALTH SPA RESORT SÁRVÁR

Sárvár - Maďarsko

POLOHA
Netradiční átriový hotel se nachází jen pár minut chůze od centra města Sárvár a botanické zahrady o rozloze 10 ha s více něž stovkou druhů stromů a keřů. V blízkosti středověký hrad, města Szombathely, Sopron a další.

VYBAVENÍ
Restaurace, kavárna, letní terasa, zahradní bar (květen - září), Wi-Fi, směnárna, obchod se suvenýry, masáže, SPA vodní svět (relaxační lázně s Jacuzzi, masážními sprchami, sofa a podvodní trysky, vnitřní (36°C) a venkovní (28-32°C) bazén s termální vodou), Saunový svět (finská, infračervená, aroma kabina, parní), solárium, výtah, Nordic walking, petanque, stolní tenis, deska na košíkovou, kurt na bedminton, kuželky, zahradní šachy, půjčovna kol, parkoviště.

PROČ K NÁM ?

Proč hotel Danubius Health Spa Resort Sárvár:- termální bazény- prostranný saunový svět- regenerace silou přírody- relaxační a omlazující ošetření v lázních hotelu- slevy 4=3, 5=4, 6=5, 7=6

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD (20 m), vana+WC, SAT/TV, minibar, telefon, fén, balkon (klasický nebo francouzské okno).

b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR (20 m), vana+WC, SAT/TV, minibar, telefon, fén, klimatizace (za příplatek), balkon (klasický nebo francouzské okno)

c) 2 - lůžkové pokoje PARK VIEW (20 m), vana+WC, SAT/TV, minibar, telefon, fén, balkon (klasický nebo francouzské okno), výhled na arboretum.POZN. do všech typů pokojů lze umístit 1 přistýlku.

CELKOVÁ KAPACITA

136 pokojů

STRAVA

rozšířená polopenze - snídaně i večeře bufetové stoly, na oběd polévka s pečivem.

DÍTĚ

Až 4 děti do 5,99 let s polopenzí ZDARMA - platí v termínech 01.07.- 31.08.2017Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.POZN. V případě 2 dospělých a od 2 do 4 dětí zaplatí dospělé osoby na lůžku cenu 1-lůžkového pokoje, pro děti platí dětské slevy (ubytování ve dvou 2-lůžkových pokojích vedle sebe, platí pro termíny 01.07.- 31.08.2017). Rezervace možná pouze přes prodejní dispečink.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

V hotelu SPA vodní a saunový svět. Termální areál (cca 100 m) - 1x krytý léčebný bazén (30°C), 1x částečně krytý bázén léčebný (30°C), 4x venkovní, 3x vnitřní, dětské brouzdaliště a dětské vodní hřiště se skluzavkami, svět miminek, 3 obří skluzavky, aromatické a parní kabiny, 4x finská sauna, jacuzzi, zážitkové sprchy, ledová jeskyně, odpočinkové prostory. Dále v areálu dětské hřiště, bowling, fitness a další.

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

1,5 €/noc

POBYT SE ZVÍŘETEM

15 €/noc (bez krmení)

PARKOVÁNÍ

Zdarma

 

STRAVA
rozšířená polopenze - snídaně i večeře bufetové stoly, na oběd polévka s pečivem.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook