Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Maďarsko > Balaton > ANNABELLA - Balatonfüred

  • Doporučujeme

ANNABELLA - Balatonfüred

Balaton - Maďarsko

POLOHA
Hotel Annabella se nachází v klidném harmonickém prostředí Balatonfüredu uváděném jako "Drahokam Balatonu", v blízkosti promenády Tagore, na severním břehu jezera Balaton.

VYBAVENÍ
Recepce, restaurace, kavárna, pokojová služba, obchod se suvenýry, vnitřní a venkovní bazén, masáže (relaxační, sportovní, reflexní masáž nohou), sauna, solárium, Wi-Fi v lobby baru, výtah, terasa na slunění, privátní pláž, salón krásy (kadeřník, pedikúra, manikúra), půjčovna kol, stolní tenis, biliár, minigolf, trampolína, plážový volejbal, možnost vodních sportů (kanoe, vodní lyžování, rybolov a další). Pro děti společenské a sportovní hry, hřiště, dětské disco 6 dnů v týdnu.

PROČ K NÁM ?

Proč hotel Annabella Balatonfüred:- výhled na jezero a na Tihanyský poloostrov- wellness a fitness služby- vhodné pro rodiny s dětmi

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, telefon, balkon. (max. obsazenost 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě do 14 let)b) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky SUPERIOR, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, telefon, klimatizace, balkon. (max. obsazenost 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě do 14 let)(pokoje SUPERIOR na dotaz)

CELKOVÁ KAPACITA

283 pokojů (kuřácké, nekuřácké)

STRAVA

Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře výběrem z menu

DÍTĚ

Jedno dítě do 5,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) s polopenzí ZDARMA.POZN. V případě 2 dospělých a 2 dětí do 14 let zaplatí dospělá osoba cenu za jednu osobu v 1/2 a pro děti platí dětská cena (ubytování bude ve dvou 2-lůžkových pokojích vedle sebe). Rezervace možná pouze přes prodejní dispečink.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 1 plně platící osoby na pokoji (dospělá osoba zaplatí cenu za jednu osobu v 1/2)

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Hotelový vnitřní (18x8 m) a venkovní (25x10 m) bazén, jezero Balaton (50 m).

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

1,80 Eur/noc

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ

3 €/den

 

STRAVA
Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře výběrem z menu

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook