Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Itálie > Toskánsko > Hotel Villaggio Argentario ***+

  • Doporučujeme

Hotel Villaggio Argentario ***+

Toskánsko - Itálie

Přímo u pláže

Doporučení

Útulné villaggio v udržované zahradě přímo u pěkné pláže. Ideální výchozí bod pro poznávání věhlasných toskánských metropolí.

Poloha

přímo u písčité pláže, vodní sporty (kánoe a šlapadla) v ceně, ve vzdálenosti cca 1 km tenisové kurty se speciálními cenami pro hosty villaggia.

Pro děti

dětské hřiště, miniclub, juniorclub (v hlavní sezoně).

Delegát

asistence na telefonu cca do 16.09.2018.

Internet

WiFi.

Vybavení

recepce, bazén pro dospělé se slunečníky a lehátky, bazén pro děti, vířivka, 2 restaurace (včetně pizzerie), bar u bazénu a na pláži, amfiteátr s denní i večerní animací (v hlavní sezoně), potápěčské centrum, minimarket, místo pro grilování, multifunkční hřiště pro fotbal a volejbal, plážový volejbal, stolní tenis, bankomat, parkoviště.

Ubytování

bilo 4 Giglio (cca 40 m2): v přízemí či v prvním patře, obývací místnost s kuchyňským koutem a 2 lůžky, ložnice s 2lůžkem, klimatizace, fén, telefon, TV a týdenní výměna ložního prádla v ceně;
bilo 4 Giannutri (cca 35 m2): vstupní místnost s kuchyňským koutem a 2 lůžky, ložnice s 2lůžkem, klimatizace v ceně. Vybavení: s koupelnou a soc. zařízením, balkonem/terasou.

Stravování:bez stravy

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Pronájem apartmánu, asistence delegáta po telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Povinné příplatky: pobytová taxa: cca 1,50 EUR/os./den, vratná kauce: 100 EUR/apt.
pobytová taxa: cca 1,50 EUR/os./den, vratná kauce: 100 EUR/apt.


Služby za poplatek: prádelna, půjčovna horských kol a skútrů; na vyžádání předem - za poplatek v místě: polopenze (20-25 EUR/os./den - dle termínu), plná penze (33-38 EUR/os./den - dle termínu) ložní a koupelnové prádlo (10 EUR/os./výměna), dětská postýlka (40 EUR/týden).Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu, dítě do 12 let 330,- Kč.

zpět

 
Facebook