Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Itálie > Sardínie > Hotel Spiagge San Pietro ****+

Hotel Spiagge San Pietro ****+

Sardínie - Itálie

Doporučení

Prestižní resort u dlouhé pláže s bílým a růžovým pískem, u moře se smaragdovými vlnami, v klidném místě, v lokalitě bohaté na archeologické zajímavosti.

Poloha

cca 300 m od písčité pláže (pozvolný vstup do vody), cca 6 km od Costa Rei a cca 10 km od Villasimius - živá letoviska s řadou obchůdků, barů, taveren, cca 50 km od letiště Cagliari.

Pro děti

dětská postýlka - na vyžádání, za poplatek v místě (10 EUR/den).

Internet

WiFi - v recepci (zdarma).

Vybavení

recepce, restaurace s venkovní terasou, bar, bazén - slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži (od 3. řady - 1 slunečník + 2 lehátka pro pokoj) zdarma, sportovní areál:2 tenisové kurty, 1 fotbalové hřiště, lukostřelba, animační programy (v hlavní sezóně - v italštině).

Ubytování

elegantně zařízené pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů), klimatizací, SAT/TV, trezorem, miniledničkou, balkonem/terasou.

Stravování: all inclusive

All Inclusive: plná penze formou bufetu, pozdní snídaně (káva/čaj, džus a croissant) v hlavním baru do 11.30 hod., svačina 17.00-18.00 hod., voda, točené domácí víno a pivo během hlavních jídel, nealkoholické nápoje z automatu 11.00-23.00 hod.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Počet dní pobytu v hotelu s AI, výměnu ložního prádla a ručníků, závěrečný úklid, leteckou přepravu, transfery, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění

Příplatky

Služby za poplatek: plážové ručníky (2,50 EUR/den + kauce 20 EUR), půjčovna aut, motorek a jízdních kol, vodní sporty na pláži, potápění a jízdárna cca 3 km, all inclusive plus (italské likéry a destiláty, koktejly dle nabídky, zmrzlina, americká káva a čaj 11.00-23.00 hod.).


Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu, dítě do 12 let 330,- Kč.

Nástupní místa

Praha - Ruzyně

Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook