Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Itálie > Sardínie > Hotel Marina Beach ****+

  • Doporučujeme

Hotel Marina Beach ****+

Sardínie - Itálie

Přímo u pláže

Doporučení

Velmi pěkný rozsáhlejší komplex s dobrými službami zasazený v zeleném parku u jedné z nejkrásnějších písčitých pláží na Sardinii.

Poloha

přímo u písčité pláže (příkřejší vstup do vody), cca 1,5 - 2 km od městečka Orosei - dostupné příjemnou procházkou po cestě pro pěší vedoucí podél místní komunikace nebo vláčkem, který odjíždí od bazaru u hlavní brány.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, miniklub, dětská postýlka (na vyžádání předem a za poplatek v místě).


Internet

WiFi za poplatek (cca 4 EUR/1 hod., 10 EUR/1 den, 30 EUR/týden).

Vybavení

vstupní hala s recepcí, restaurace, a la carte restaurace, 3 bary, snack bar, velký venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma), hydromasážní bazén, 6 multifunkčních sportovišť (tenis, fotbal), fitness plocha s vybavením před bazénem, slunečníky a lehátka na pláži (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj - zdarma, od 3. řady), šlapadla a kánoe, parkoviště, obchod u hlavní brány.

Ubytování

velmi pěkně zařízené pokoje v tradičním sardinském stylu s koupelnou/WC, fénem, LED digitální velkoplošnou TV, telefonem, trezorem, klimatizací (individuální regulace), miniledničkou (naplnění minibaru za poplatek), balkonem/verandou.

Stravování: all inclusive

All Inclusive: plná penze formou bufetu vč. nápojů (lokální rozlévané nápoje - pivo, víno, voda); lehké občerstvení - mini snacky v hlavním baru 11.30-12.15 hod. a 17.00- 17.30 hod.; rozlévané lokální nealkoholické a alkoholické nápoje (v časech a místech určených hotelem - all inclusive není v baru na pláži) 10.00-22.00 hod. (nealkoholické nápoje, voda, káva, pivo, víno); animační, zábavní a sportovní programy, lehátka a slunečníky na pláži (od 3. řady).

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Počet dní pobytu v hotelu s AI, výměnu ložního prádla a ručníků, závěrečný úklid, leteckou přepravu, transfery, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Služby za poplatek: plážové osušky (cca 2,5 EUR/den + kauce 20 EUR), osvětlení sportovišť, pronájem kol, gumových člunů, skútrů, aut; slunečníky a lehátka v 1. a 2. řadě (platba pouze v místě, rezervace předem není možná).

Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu, dítě do 12 let 330,- Kč.

Nástupní místa

Praha - Ruzyně

Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook