Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Itálie > Sardínie > Hotel Li Suari ****

Hotel Li Suari ****

Sardínie - Itálie

Doporučení

Menší prázdninový komplex vilek v krásné zahradě s výhledem na souostroví Tavolara, v dosahu nejkrásnějších pláží ostrova.

Poloha

cca 250 m od písčité pláže (pozvolný vstup do vody) - místy písek s oblázky (lze doporučit boty do vody), cca 1,5 km od centra letoviska, cca 3 km od vyhlášené pláže La Cinta, cca 35 km od letiště Olbia.

Pro děti

Miniklub pro děti 3-12 let a Juniorklub pro děti 12-18 let.

Internet

WiFi ve veřejných prostorách (zdarma).

Vybavení

recepce, restaurace, bar, venkovní bazén, lehátka a slunečníky na pláži (od 2. řady - 1 slunečník a 2 lehátka pro pokoj) zdarma, tenisový kurt, hřiště, parkoviště, animační programy (v hlavní sezóně - v italštině).

Ubytování

pokoje v tradičním stylu v přízemních vilkách s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů), TV, klimatizací, trezorem, miniledničkou, verandou s posezením. 4lůžkové pokoje mají palandy.

Stravování: all inclusive

All Inclusive: plná penze formou bufetu vč. vybraných nápojů, svačiny v baru 16-17.00 hod., během dne ve stanovených časech minerálka, teplé nápoje, nealko, točené pivo a víno, vybrané místní lihoviny.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Počet dní pobytu v hotelu s AI, výměnu ložního prádla a ručníků, závěrečný úklid, leteckou přepravu, transfery, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Povinné příplatky: dle rozhodnutí/vyhlášky místních úřadů může být vybírána pobytová taxa - v době přípravy katalogu nebyla zavedena.
dle rozhodnutí/vyhlášky místních úřadů může být vybírána pobytová taxa - v době přípravy katalogu nebyla zavedena.


Služby za poplatek: osušky, pronájem automobilů, motocyklů a jízdních kol, doprava na pláže L'Isuledda a La Cinta a do centra San Teodoro.

Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu, dítě do 12 let 330,- Kč.

Nástupní místa

Praha - Ruzyně

Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook