Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Itálie > Sardínie > Hotel Eden Village Altura ***

  • Doporučujeme

Hotel Eden Village Altura ***

Sardínie - Itálie

Doporučení

Resort v krásné zahradě leží v jedné z nejvyhledávanějších oblastí ostrova. Skvělá lokalita vybízí k poznávání zátok s průzračně čistou vodou i přírodních krás nedalekého ostrova Cavoli.

Poloha

hotel se nachází na jižním pobřeží ostrova v městečku Villasimus, cca 150 metrů od dlouhé pláže Simius s jemným bílým pískem. Centrum města s obchody, restauracemi a bary je vzdáleno cca 800 metrů, letiště Cagliari cca 60 km.

Pro děti

dětský bazén, dětský klub (3-11 let), junior klub (12-17 let).

Vybavení

resort nabízí ubytování v 67 pokojích umístěných v bungalovech posazených v zahradě (hlavní část) a 6 pokojů ve vedlejší budově. Má recepci, restauraci, bar, sladkovodní bazén s vyhrazenou částí pro děti, televizní místnost, solárium, víceúčelový kurt, v blízkosti hotelu je možnost využít vodního lyžování či jízdy na koni. Hotel zajišťuje denní a večerní zábavní programy pro dospělé i pro děti. Plážový servis je vyhrazen pro každý pokoj (1 slunečník, 2 lehátka) - místo v 1. řadě za poplatek a na vyžádání na místě.

Ubytování

2lůžkové vkusně zařízené pokoje s možností 1 přistýlky v typicky sardinském stylu, mají verandu, klimatizaci, SAT/TV, telefon. Možnost rodinných pokojů za příplatek.

Stravování: plná penze plus - formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), nápoje k jídlu (voda a víno). 1x týdně typická večeře s tradičními pokrmy.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Počet dní pobytu v hotelu s AI, výměnu ložního prádla a ručníků, závěrečný úklid, leteckou přepravu, transfery, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Služby za poplatek: půjčovna aut, motorek a kol, vodní sporty, jízda na koni, nabídka výletů.

Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu, děti do 12 let 330,- Kč.

Nástupní místa

Praha - Ruzyně

Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook