Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Itálie > Ischia > Vila Hibiscus ***

  • Doporučujeme

Vila Hibiscus ***

Ischia - Itálie

Doporučení

Příjemný hotel rodinného charakteru s vynikající polohou v blízkosti pláže a nedaleko centra letoviska Forio. Hotel obklopují eukalypty a pinie, jež dodávají místu jedinečnou atmosféru, místo ideální pro relaxační dovolenou a zároveň v dosahu rušného centra vyhledávaného letoviska.

Poloha

cca 200 m od písčité pláže, hotel rodinného charakteru se skvělou polohou nedaleko oblíbené písčité pláže, obklopený zelení, příjemnou krátkou procházkou (cca 400 m) od centra Foria.

Delegát

delegát v místě, v období 03.08.-24.08. zjednodušený delegátský servis.

Internet

omezený počet dat na osobu, v případě vyčerpání možno dokoupit.

Vybavení

recepce, terasa, restaurace s panoramatickým výhledem, bar, SAT/TV lounge, konferenční místnost, krytý termální bazén, venkovní minerální bazén, parkoviště.

Ubytování

příjemně zařízené renovované pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), telefonem, balkonem/terasou; některé pokoje se SAT/TV, trezorem - nutno vyžádat předem; pokoje se 2 přistýlkami - formou palandy.

Stravování: snídaně bufetové

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Počet dní pobytu v hotelu se snídaní, výměnu ložního prádla a ručníků, závěrečný úklid, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku, leteckou přepravu a transfery.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Povinné příplatky: pobytová taxa: 2 EUR/os./den (upozorňujeme, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezony změnit).
pobytová taxa: 2 EUR/os./den (upozorňujeme, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezony změnit).


Služby za poplatek: internet, hydromasážní trysky v krytém termálním bazénu za poplatek = žetony, na vyžádání předem - za poplatek v místě: klimatizace (7 EUR/den/pokoj), minilednička (10 EUR/den/pokoj).Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu, dítě do 12 let 330,- Kč.

Nástupní místa

Praha - Ruzyně

Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook