Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Itálie > Ischia > Hotel San Francesco ****

Hotel San Francesco ****

Ischia - Itálie

Doporučení

Hotel San Francesco, ponořen do barev bujné středomořské vegetace, se nachází v edné z nejkrásnějších ulic Foria, jen pár kroků od stejnojmenné pláže. V případě, že si zakoupíte plážový set na pláž San Montano odvoz z hotelu je zdarma

Poloha

hotel se náchází cca 1 km od centra města Fioro, cca 50 m od hotelu je autobusová zastávka, stejnomenná pláž Fioro 50 m od hotelu, vyhášená pláž San Montano 450 m od hotelu - při zakoupení plážového servisu shuttle bus zdarma.

Pro děti

dětská postýlka 18 EUR/den.

Delegát

delegát v místě, v období 03.08.-24.08. zjednodušený delegátský servis.

Internet

WiFi (v hlavní budově i v depandaci)

Vybavení

restaurace, bar, wellness (turecké lázně, solárium), venkovní termální bazén, vnitřní bazén o teplotě, zahrada, WiFi (v hlavní budově i depandanci.).

Ubytování

hotel nabízí celkem 46 pokojů, z nichž se 29 nachází v hlavní budově a 17 v přilehlé depandanci (max. 50 m od hlavní budovy). Ve všech pokojích je telefon, klimatizace, trezor, minibar, balkon/terasa a LCD televize. Jsou zde i dva pokoje pro tělesně postižené. V hotelu se nachází tři typy pokojů – Economy, Comfort a Depandance. Pokoje Economy se nacházejí v přízemí hotelu u bazénu (mohou být hlučnější). Pokoje Comfort jsou umístěny v prvním nebo druhém patře hotelu nebo v depandancích v zahradě. Všechny pokoje mají balkón. Depandací je více (4 budovy), jedna se nachází v zahradě a zbylé tři mimo zahradu vedle hlavní hotelové budovy.

Stravování: snídaně, polopenze nebo plná penze za příplatek

Snídaně: formou bufetu

Obědy: stejná forma jako večeře.

Večeře: zeleninový bufet, dva servírované chody s výběrem ze 3 jídel (většinou mořské plody, maso nebo vegetariánské jídlo), ovoce, dezert nebo zmrzlina. Hotel pěstuje v zahradě své bio ovoce a zeleninu, ze kterých kuchař připravuje tradiční italská jídla.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Počet dní pobytu v hotelu s polopenzí, výměnu ložního prádla a ručníků, závěrečný úklid, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Povinné příplatky: pobytová taxa: 2 EUR/os./den (upozorňujeme, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezony změnit).

pobytová taxa: 2 EUR/os./den (upozorňujeme, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezony změnit).


Služby za poplatek: vyšší kategorie pokojů (informace o ceně u prodejců)


Autobusová doprava 3.690,- Kč/osobu.
Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu, dítě do 12 let 330,- Kč/osobu.

Nástupní místa

Autobusem

Nástupní místa bez příplatku: Praha, Benešov, Brno, České Budějovice, Dobříš, Jihlava, Písek, Soběslav, Příbram, Tábor.

Nástupní místa za příplatek 250,- Kč/osobu: Beroun, Kladno, Slaný.
Nástupní místa za příplatek 300,- Kč/osobu: Chomutov, Louny, Kolín, Mladá Boleslav, Olomouc, Poděbrady, Prostějov, Rokycany, Vyškov.

Nástupní místa po domluvě v CK, cena svozu je pouze orientační, je závislá na počtu osob a velikosti svozového vozidla. Přesnou kalkulaci Vám na požádání rádi sdělíme.Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook