Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Itálie > Ischia > Hotel Mediterraneo ***+

  • Doporučujeme

Hotel Mediterraneo ***+

Ischia - Itálie

Doporučení

Pěkný hotelový komplex, velmi oblíbený díky ideální poloze v klidném místě, nádherným výhledům na pohoří, exotické zahradě plné vzrostlých kaktusů a dobré kuchyni.

Poloha

cca 1 km od písčité pláže Citara a od Poseidonových zahrad (hotelový minibus v daných intervalech zdarma); hotelový komplex hlavní budovy a několika depandancí v zahradě, na klidném místě, obklopený velkým krásným parkem plným vzácných exotických rostlin a několika druhů kaktusů, od centra Foria cca 1,5 km.

Delegát

delegát v místě, v období 03.08.-24.08. zjednodušený delegátský servis.

Vybavení

recepce, restaurace, piano bar, 4 termální bazény o různé teplotě vody (27 °C - 36 °C), Kneippův bazén, wellness centrum, bahenní zábaly, solárium, zahrada, parkoviště.

Ubytování

pokoje se nachází v hlavní budově nad recepcí, v bungalovech rozmístěných po celé zahradě nebo v depandancích umístěných mimo zahradu; standardní pokoje s koupelnou a soc. zařízením, TV, pouze některé s klimatizací (nutné vyžádat předem - za příplatek v místě), balkonem/terasou; pokoje Superior jsou prostornější, modernější - s klimatizací, umístěné v hlavní budově nebo depandanci.

Stravování: polopenze

Snídaně: kontinentální formou bufetu

Večeře: servírované - výběr ze 3 druhů 1. a 2. chodu, salátový bufet

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Počet dní pobytu v hotelu s polopenzí, výměnu ložního prádla a ručníků, závěrečný úklid, leteckou přepravu, transfery, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Povinné příplatky: pobytová taxa: cca 2 EUR/os./den

pobytová taxa: cca 2 EUR/os./den


Služby za poplatek: internet, na vyžádání předem - za poplatek v místě: klimatizace ve standardním pokoji (cca 8 EUR/den), dětská postýlka (10 EUR/den), lednice (5 EUR/den).

Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu, dítě do 12 let 330,- Kč/osobu.

Nástupní místa

Praha - Ruzyně.

Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook