Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Egypt > Marsa Alam > Hotel Penseé Royal Garden Beach ****

  • Doporučujeme

Hotel Penseé Royal Garden Beach ****

Marsa Alam - Egypt

Doporučení

Vemi příjemný hotel obklopený krásnou zahradou. Uspokojí milovníky šnorchlování a potápění, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou s výbornými službami all inclusive.

Poloha

hotel se nachází cca 600 m od krásné pláže s hrubším pískem a snadným přístupem k překrásnému útesu. Od letiště je vzdálen cca 40 km.

Pro děti

dětský klub, dětské hřiště.

Internet

WiFi připojení za poplatek.

Vybavení

recepce, obchod se suvenýry, 2 restaurace (hlavní restaurace a restaurace u pláže), 3 bary, jeden lobby bar, bar u bazénu a bar u pláže, 3 bazény se sladkou vodou, z toho jeden dětský bazén a jeden vyhřívany v zimním období, lehatka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, prádelna, posilovna, fotbalové hřiště, tenisový kurt, stolní tenis, biliard, zahrada, dětský klub

Ubytování

možnost ubytování v pokojích nebo bungalovech. Pohodlně zařízené pokoje se nachází ve dvoupodlažních budovách. Všechny mají výled na moře, bezén nebo do zahrady jsou vybaveny klimatizací, telefonem, minibarem, SAT/TV, koupelnou a fénem. Bungalovy jsou zařízeny jednoduše, účelně, ale útulně. Nachází se v blízkosti moře, z terasy s přímým vstupem na písečnou pláž. Standardní pokoje se nacházejí okolo bazénu s balkónem nebo terasou s panoramatickým výhledem.


Stravování:all inclusive

All Inclusive:snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10:00 - 24:00 hod, víno, pivo, voda (automaty na vodu). Denně 1x láhev minerální vody na pokoji, odpoledne snacky a moučníky.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Počet dní pobytu v hotelu s all inclusive, výměnu ložního prádla a ručníků, závěrečný úklid, egyptské transfery, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

fakultativní příplatky, komplexní pojištění.

Příplatky

Služby za poplatek: wellness, sportovní aktivity u moře.


Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu.
Vízum 850,- Kč/osobu.

Nástupní místa

Praha

Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook