Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Egypt > Marsa Alam > Hotel Oriental Bay Resort ****+

  • Doporučujeme

Hotel Oriental Bay Resort ****+

Marsa Alam - Egypt

Doporučení

Klidné místo s nádhernou pláží a pozvolným vstupem do moře ocení i rodiny s dětmi.

Poloha

oficiálně 5* hotel se nachází naproti zátoce Jabal Al Rosa, která je vyhlášeným rájem potápěčů, cca 150 m od písčité pláže (přes místní komunikaci, možné využít shuttle bus). Vzdálenost od letiště je zhruba 45 km a od centra s nákupními možnostmi asi 15 km.

Pro děti

dětské hřiště, miniklub, animační programy.

Internet

WiFi připojení a internet za poplatek.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 a la carte restaurace, bar, 4 bazény (1 v zimě vyhřívaný), obchůdky, dětské hřiště, lehátka, ručníky a slunečníky u pláže i u bazénu zdarma, biliár, fitness, stolní tenis, tenis, fotbal, volejbal, basketbal, šipky, aerobik, animační programy.

Ubytování

pokoje několika kategorií jsou vybaveny klimatizací, telefonem, minilednicí, SAT/TV, trezorem, koupelnou s vlastním soc. zařízením, vysoušečem vlasů, některé pokoje s balkonem. Pokoje typu classic bez možnosti přistýlky mají vždy společný balkon pro dva pokoje. Na vyžádání a za příplatek možnost pokojů superior, pokojů s výhledem na bazén a rodinných pokojů.

Stravování:all inclusive

All Inclusive:plná penze formou bufetu, lehké občerstvení během dne, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů 10.00-23.00 hod., zmrzlina.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Cena zahrnuje

Počet dní pobytu v hotelu s all inclusive, výměnu ložního prádla a ručníků, závěrečný úklid, egyptské transfery, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky, komplexní pojištění, vízum.

Příplatky

Služby za poplatek: osvětlení tenisových kurtů, sauna, jacuzzi, masáže, turecká lázeň, a la carte restaurace, čerstvé džusy, turecká káva a espresso.

Komplexní pojištění 590,- Kč/osobu.
Vízum 850,- Kč/osobu.

Nástupní místa

Praha

Ve spolupráci s CK Firo tour.

zpět

 
Facebook