Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Chorvatsko > Dalmácie > Apartmány Maslina ***

Apartmány Maslina ***

Dalmácie - Chorvatsko

Doporučení

Jedinečná poloha apartmánů přímo v centru a  v první řadě u moře. Skvělý výchozí bod na výlety do národních parků Kornati, Krka, Paklenice.

Poloha

Kompletně zrenovované apartmány mají fantastickou pozici přímo u moře v srdci vesničky Pakoštane. Z oken a balkonů se nabízí nádherný pohled na moře a okolní ostrůvky, v přízemí domu se nachází restaurace. Parkování na vyhrazeném parkovišti - cca 200 m (vyložení věcí u domu možné). Kotviště, které je vidět z oken apt. Cca 30 m od oblázkové pláže.

Internet

WiFi bezplatně

Vybavení

pronájem vybav. apt., spotřeba vody a en., závěrečný úklid, povlečení, parkovací místo pro 1 os. auto, WiFi zdarma.

Ubytování

1. patro 2x apt. pro 2-4 os. - ložnice s manžel. lůžkem, denní místnost s rozkl. gaučem pro 2 os., vybavený kuch. kout, SAT/TV, AC, koupelna s WC a sprchou, balkon s výhledem na moře. Ve 2. patře se nacházejí 2 identické apt. a apt. pro 5-7 os. poschoďový - rozkládá se v 1. a 2. patře se schody uvnitř apt., v 1. patře denní místnost s rozkl. gauč pro 2 os., vybavený kuch. kout, koupelna se sprchou a WC, SAT/TV, AC, možnost otevření prosklené stěny a vytvoření otevřeného prostoru sloužícího jako balkon, ve 2. patře jsou 2 ložnice (dvoulůžk. a trojlůžk.), druhá koupelna s WC a sprchou.

Stravování:bez stravy, snídaně, polopenze či plná penze za příplatek v restauraci vzdálené cca 10 m

Snídaně:servírovaná

Obědy:menu s 3 chody (hlavní jídlo a salát, polévka nebo dezert) - výběr ze 2 menu

Večeře: menu s 3 chody (hlavní jídlo a salát, polévka nebo dezert) - výběr ze 2 menu

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Typ Poznámka Cena Stav

Příplatky

Služby za poplatek: klimatizace – 5 EUR/den, kotviště pro loď a domácí mazlíček - platba v ČR (u domácího mazlíčka povinný depozit ve výši 20 EUR/kus - v případě, že apt. bude odevzdán uklizený, vratný).

zpět

 
Facebook