Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Česká republika > Šumava > BOBÍK - Volary

  • Doporučujeme

BOBÍK - Volary

Šumava - Česká republika

POLOHA
Městský hotel Bobík se nachází na náměstí v centru města Volary.Šumavské krajině mezi Boubínem a soutokem Teplé a Studené Vltavy vévodí Bobík – a to hned dvakrát. Jako nepřehlédnutelný horský vrchol s charakteristickou siluetou i coby moderní hotel téhož jména na volarském náměstí v sousedství kostela svaté Kateřiny.Navštivte Volary, ponořte se do péče unikátních konopných lázní, ochutnejte kuchyni založenou na regionálních produktech, nahlédněte do městské galerie moderního umění a výsledné dojmy z největšího města horské Šumavy poté zapijte originálním volarským ležákem.

VYBAVENÍ
2 restaurace s bary – nekuřácká hotelová a klasická Formanka, Volarský pivovar s pivnicí (piva - volarský ležák 11°, volarské konopné 12° a volarský černý ležák 13°), venkovní terasa, výtah, wi-fi, úschova vlastních kol, praní a žehlení, salonek s kapacitou cca 45 - 50 osob.Součástí hotelu Bobík jsou také PRVNÍ KONOPNÉ LÁZNĚ V EVROPĚ Konopí prokazatelně zmírňuje migrény, uvolňuje bolesti, svalové napětí, křeče, hojí popáleniny, povrchová poranění, záněty, otoky žil, tlumí lehké artritické a revmatické bolesti. Výrazně pomohá také při kožních potížích – zatočte s atopickými ekzémy či lupénkou!O léčivých účincích konopí ještě stále někteří pochybují, o blahodárnosti šumavské přírody však nikdo pochyby mít nemůže. Spojte tyto dva neopakovatelné prožitky a užívejte si unikátní konopný wellness a neporušené krajiny národního parku KONOPNÉ PROCEDURY Vířívá konopná koupel, perličková konopná koupel, konopná lymfatická hydromasáž Hydromasáž ve vířivce posiluje kardiovaskulární systém, uvolňuje svalové napětí a ztuhlost, uvolňuje psychické napětí a zátěž, podporuje a urychluje vylučování cizorodých látek z lidského organismu, zvyšuje prokrvování vnitřních orgánů a kůže.Konopná koupel - lázeňská vyhřívaná vana s konopným olejem Dobré především na kožní problémy (lupenka, ekzémy, vyrážky..)Manuální konopná masáž - využívá se účinků konopného olejeKonopný zábal - využívá se konopná mast s teplým obkladem. Lokální působení.Konopno rašelinový zábal - přidává se navíc rašelinový plát Masáže a procedury bez konopíManuální medová detoxikační masážVibrosauna - významně poskytuje úlevu při zdravotních obtížích jako je např. artritida, bolesti zad, úrazy při sportu, potíže s krevním tlakem, stres, nespavost, apod.Suchá masážní vana k provádění masáže proudem teplé vody narážející na pružnou membránu- zmírňuje bolesti zad a kloubů- podporuje krevní oběh a přísun kyslíku do svalů, zlepšuje prokrvení- stimulací zlepšuje stav lymfatického systému- podporuje látkovou výměnu, urychluje metabolismus- podporuje zvýšení tvorby endorfinů, uvolňuje napětí a stres- zpevňuje pleť, zmírňuje celulitiduRázová vlna - terapie spočívá v působení rázových vln na nemocné místo. Generátor přístroje mění vzduchovou vlnu v akustickou radiální vlnu, kterou hlavice aplikátoru přenáší v okolí bolestivého místa do hloubky tkáně. V ní se zlepšuje mikrocirkulace a metabolismus.Přístrojová lymfodrenáž - je speciální druh lymfatické masáže, při které se využívá mírný přetlak v komorách speciálního návleku (kalhot).Lymfodrenážní přístrojová masáž - aktivuje lymfatický systém, který odvádí z těla uvolněné odpadní látky a tuky

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlaková zastávka je 750 m od hotelu.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka je 300 m od hotelu.

PŘÍJEZD AUTEM
N 48°54.68193', E 13°53.51258'

PROČ K NÁM ?

KOMU NEPOMOHOU LÉKY, TOMU POMŮŽE PŘÍRODA!První konopné lázně v Evropě - které jsou zaměřeny na zregenerování a podporu léčení celého těla a pohybového aparátu.

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje s přistýlkou , Spr.+WC, SAT/TV, trezor, Wi-Fi.Přistýlky jsou rozkládací lůžko na kolečkách.Hotel nemá balkony.Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.

CELKOVÁ KAPACITA

32 lůžek + přistýlky

STRAVA

Polopenze - snídaně formou bufetových stolů, večeře výběr ze 4 menu (polévka, hlavní chod, salát).Možnost dokoupení obědů v CK.Bližší informace o bezlepkové stravě najdeteZDE

DÍTĚ

Jedno dítě do 4,9 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.Dítě zdarma je povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Krytý bazén s celoročním provozem (450 m).

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod do 18:00 hod v a večeří v den příjezdu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod.K zapůjčení v recepci fén a župan.

REKREAČNÍ POPLATEK

v ceně

POBYT SE ZVÍŘETEM

100 Kč/den

PARKOVÁNÍ

zdarma

 

STRAVA
Polopenze - snídaně formou bufetových stolů, večeře výběr ze 4 menu (polévka, hlavní chod, salát).Možnost dokoupení obědů v CK.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook