Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Česká republika > Krkonoše > AQUA Park - Špindlerův Mlýn

  • Doporučujeme

AQUA Park - Špindlerův Mlýn

Krkonoše - Česká republika

POLOHA
Areál se nachází za centrem Špindlerova Mlýna v klidové části v blízkosti sedačkové lanovky Medvědín/Horní Mísečky.

VYBAVENÍ
9 penzionů v areálu - některé se společenskou místností, hlavní budova s recepcí, restaurace s českou a mezinárodní kuchyní, denní bar, minigolf, stolní tenis.Pro děti dětský koutek a dětské hřiště - vzduchová trampolína (6x8 m), dětská lanovka, houpačky, dřevěná věž. Půjčovna kol a koloběžek v areálu, doplňkový prodej, lyžárna s půjčovnou lyží, parkoviště v areálu.AQUAPARK V AREÁLU - rekreační bazén, dětské brouzdaliště, tři tobogány včetně člunového tobogánu, malá a velká vířivka, divoká řeka, vodní chrliče, water bike.WELLNESS CENTRUM (za poplatek) - sauna, parní lázeň, solná jeskyně, masáže.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Vrchlabí (trať č. 044) - 18 km, odtud autobusem do Špindlerova Mlýna, k hotelu 1,5 km.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Autem po silnici č. 295 do Špindlerova Mlýna, stále po hlavní silnici směr Medvědín (značeno). Parkování v areálu aquaparku. Vzdálenost z Prahy: 143,1 km, z Brna: 237,1 km, z Ostravy: 335,3 km

PROČ K NÁM ?

Výborná kombinace sportovního vyžití, koupání a relaxu pro rodiny s dětmi a sportovně založené.

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, malá lednička, trezor, fén, coffe set (káva a čaj na pokoji celý pobyt)Maximální obsazení pokoje 2+2 - 4 osoby. Na ověření v CK možnost zajištění 1-lůžkového pokoje a dětské postýlky.Přistýlky jsou rozkládací křeslo, rozměr 70x200 cm, vhodné pro děti do cca 16 let.

CELKOVÁ KAPACITA

200 lůžek.

DÍTĚ

Až 2 děti do 5,9 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.Děti zdarma povoleny v doprovodu 2 plně platících osob.Není povoleno dítě bez nároku na lůžko.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Aquapark v areálu.Otevírací doba AQ:Květen, červen, září a říjen - ve všední dny v odpoledních hodinách- o víkendech od 10 hod.Červenec a srpen- denně 10 - 20 hod.

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 19.00 hod. a večeří v den příjezdu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.

REKREAČNÍ POPLATEK

0 Kč/den v období 15.12.17 - 02.04.18Od 27.04.18 ve výši 15 Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

250 Kč/den

PARKOVÁNÍ

0 Kč

 

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook