Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Česká republika > Jižní Čechy > FRYMBURK - Frymburk

FRYMBURK - Frymburk

Jižní Čechy - Česká republika

POLOHA
Hotel**** se rozkládá na břehu Lipenského jezera o ploše 6,5 ha v klidném prostředí na kraji městečka Frymburk a je největší hotelový wellness komplex v České republice (2400 m2). Poskytuje mnoho možností k rekreaci, odpočinku, regeneraci a sportu. Díky bohatému zázemí je vhodný zejména pro rodiny s dětmi.

VYBAVENÍ
Recepce, 2 restaurace, lobby bar – kavárna, kongresové centrum (3 sály a 5 salónků), dětský koutek, hlídané parkoviště kamerovým systémem. AQUAPARK (cca 1500m2) : 2 dráhy na plavání (25 m), divoká řeka, vodní vřídlo , perličková lůžka, hydromasážní trysky, vodní chrliče , tobogán, dětské brouzdaliště se skluzavkou, whirlpool, privátní pára, odpočinková zóna s lehátky.WELLNESS SPA: wellness therapy (masáže, zábaly, světelná terapie), wellness beauty (kosmetické kúry, péče o pleť, manikúra, pedikúra), spa – různé druhy koupelí a lázní, hydromasáže apod., saunový svět (různé sauny, sněžná jeskyně, orientální lázeň, aj.), solná jeskyně.SPORT: sportovní půjčovna přímo v areálu hotelu - k zapůjčení kola, inline, dětské vozíky, koloběžky, elektročluny.- vnitřní aktivity: 2 squashové kurty, wallyball (rychlejší forma volejbalu na squashovém kurtu), 2 bowlingové dráhy, biliárový stůl v lobby hotelu, stolní tenis- Adventure golf je novou formou zábavy pro malé i velké, amatéry i profesionály, skupiny i jednotlivce. Jedná se interiérové hřiště s 9 jamkami, takže je možné hrát za každého počasí a v každou roční dobu.Adventure golfové hřiště se vyznačuje překážkami a nerovnostmi klasického golfu a velikostí minigolfových hřišť. Jednotlivé jamky jsou propojeny dřevěnými chodníčky, po kterých se můžete po hřišti pohybovat.Před začátkem hry se pouze seznámíte se základními pravidly a můžete začít hrát – nepotřebujete žádný předchozí trénink. Součástí adventure golfu je také odpočinková zóna a bar, kde si můžete objednat nealkoholické i alkoholické nápoje.Venkovní sportoviště:- multifunkční asfaltové hřiště (basketbal, volejbal, nohejbal) a hotelový přístav s půjčovnou kajutových plachetnic.SVĚT POD HLADINOUUnikátní expozice akvárií a artefaktů, přibližující podvodní život nejen v Čechách, ale také v tropických vodách a mořích. Na ploše 500m2 spatříte více jak 30 akvárií. To vše v prostorách Wellness Hotelu Frymburk.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do obce Frymburk (300 m).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Autem po silnici č. 39 z Českých Budějovic - Český Krumlov, směr Frymburk, značeno. Parkování u hotelu na hlídaném parkovišti.Trasa: Praha - Frymburk 198 kmBrno - Frymburk 260 kmOstrava - Frymburk 436 kmGPS souřadnice: 48° 40' 4,2" N; 14° 9' 48,76" E

PROČ K NÁM ?

NEJVĚTŠÍ HOTELOVÝ WELLNESS KOMPLEX V ČECHÁCHHotel nabízí vysoký standard kvality ubytovaní, gastronomických služeb, wellness a spa služeb.

UBYTOVÁNÍ

a) 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, vana nebo Spr., WC, SAT/TV, telefon, trezor, Wi-Fi, župan, fén.Přistýlka je rozkládací gauč nebo mobilní přistýlka.

b) 4 lůžkový rodinný pokoj - 2 ložnice, Spr., WC, SAT/TV, telefon, trezor, Wi-Fi, župan, fén.Nutno obsadit všechna 4 lůžka.

CELKOVÁ KAPACITA

410 lůžek3 pokoje pro handicapované osoby

STRAVA

REKREAČNÍ POBYT Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (bufetové stoly).

DÍTĚ

Jedno dítě do 2,9 let na přistýlce nebo bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.V rodinném pokoji povoleno 1 dítě zdarma do 2,9 let bez lůžka nad počet všech 4 obsazených lůžek.Hotel získal certifikaci Baby Friendly Hotel. - 2 dětské koutky- venkovní dětské hřiště- dětské brouzdaliště v aquaparku- dětské masáže a procedury- baby menu- profesionální baby sitting- kino pro děti- nekuřácké prostředíANIMAČNÍ PROGRAM NA LÉTO - pro děti ve věku od 4 do 12 let.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Hotelový aquapark.Lipenská přehrada - s hotelovou pláží Na Lipně se díky její rozloze mohou prohánět plachetnice a surfy jako na moři. Půjčovny pro tyto sporty a sportovní instruktory najdete ve Frymburku (půjčovna plachetnic), Lipně n. V. (výuka plachtění) a v Černé v Pošumaví (jachting, windsurfing).

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 15:00 do 19:00 hod a snídaní druhý den. V případě polopenze pobyt začíná večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

V ceně

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLENA

PARKOVÁNÍ

ZdarmaParkoviště je hlídané kamerovým systémem.

 

STRAVA


REKREAČNÍ POBYT Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (bufetové stoly).

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook