Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Česká republika > Jižní Čechy > BOROVANSKÝ MLÝN - Borovany

  • Doporučujeme

BOROVANSKÝ MLÝN - Borovany

Jižní Čechy - Česká republika

POLOHA
Zrekonstruovaný mlýn leží na břehu jednoho z jihočeských rybníků, 2 km do Borovan, cca 16 km od Třeboně, 16 km od Českých Budějovic a 20 km od Českého Krumlova. Ideální místo pro poznávání kulturních a historických památek jižních Čech.

VYBAVENÍ
Restaurace, vinný sklípek, bar, salonek s SAT/TV a videem, letní terasa, venkovní bazén, posilovna.Lazebna - sauna a masáže.Hřiště pro míčové sporty, dětské hřiště (pískoviště, prolézačky, houpačky), vlastní rybník se šlapadly.V penzionu je stálá výstava - Půda plná pohádek - výstava českých pohádek, která zaujme nejenom děti.Navštívit můžete i farmu s výběhem pro kozy, ovce a chov koní. Restaurace tak pro klienty vaří z vlastních produktů.Místní produkty (včelí med, bylinkové čaje, likéry, koření....) lze zakoupit ve Farmářském krámku.

PŘÍJEZD VLAKEM
Do Borovan - 2 km, po domluvě možnost dopravy zavazadel k penzionu.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Do Borovan - 2 km, po domluvě možnost dopravy zavazadel k penzionu.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
České Budějovice - Borovany - Ostrolovský újezd - 800 m za Borovany doleva. Parkování u penzionu.GPS: N 48°52.96167', E 14°37.61833'

PROČ K NÁM ?

Ráj pro klidnou rodinnou dovolenou * Půda plná pohádek * Výborná kuchyně z domácích produktů vlastní farmy * vlastní rybník

UBYTOVÁNÍ

2, 3 a 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC.Požadavek na TV na pokoj nutno uvádět do cestovní smlouvy.Na ověření je také možný pokoj s balkonem za 100 Kč/pokoj/noc - poplatek na místě.

CELKOVÁ KAPACITA

54 lůžek

STRAVA

REKREAČNÍ POBYT Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří v CK - jednotné 2 chodové menu (polévka a hlavní chod).

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Venkovní bazén a rybník u penzionuPřírodní koupaliště "Pražan" (rybník) - 300 mBazén v Borovanech - 1,5 kmPískovcové lomy nebo rybník Svět v Třeboni (pláž, půjčovna loděk, škola surfu) - 16 km.

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze pobyt začíná večeří v den nástupu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.

REKREAČNÍ POPLATEK

0 Kč

POBYT SE ZVÍŘETEM

100 Kč/den

 

STRAVA


REKREAČNÍ POBYT Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří v CK - jednotné 2 chodové menu (polévka a hlavní chod).

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook