Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Česká republika > Jeseníky > FRANZ - Rejvíz

  • Doporučujeme

FRANZ - Rejvíz

Jeseníky - Česká republika

POLOHA
Hotel Franz je nejstarší stavbou na Rejvízu (z roku 1793) a vznikl rozsáhlou rekonstrukcí bývalé Chaty Svobody, sloužící dříve podnikové rekreaci. Rejvíz je mezi horskými obcemi nejkrásnější perlou jesenických hor. Jedná se o typicky horskou osadu se zachovalou původní architekturou tvořenou dřevěnými roubenkami. Přímo na Rejvízu je přírodní rezervace s naučnými stezkami procházejícími rašeliništi s mechovými jezírky. Je to nejvýše položená osada ve Slezsku (780 m n.m.) a patří mezi nejvyhledávanější místa v severní části CHKO Jeseníky.

VYBAVENÍ
Hotel Franz je vybavený v prvorepublikovém stylu, stylová restaurace, unikátní kuřácký salonek (podtlaková místnost) - nabídka doutníků, letní terasa, půjčovna kol (cca 30 kvalitních kol), horských koloběžek, běžek, trekových holí, úschovna kol a lyží, Wi-Fi internet ve společných prostorech, WELLNESS CENTRUM - whirlpool, saunový svět, masáže, lázně (bylinné, pivní, bahenní), školící prostory s konferenční technikou, parkoviště.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka je vedle hotelu (cca 50 m).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Ze směru od Prahy přes Hradec Králové a pak buď přes Polsko (Klodzko, Zlotý Stok, Paczków), pak Javorník, Žulová, Jeseník, Rejvíz nebo z Hradce Králové přes Rychnov nad Kněžnou, Králíky, Hanušovice, Jeseník, Rejvíz. Hotel se nachází u cesty na pravé straně (za Mechovými jezírky).Ze směru od Brna přes Olomouc, Bruntál, Vrbno pod Pradědem. Ve Vrbně na kruhovém objezdu první výjezd směr Zlaté Hory, přes Heřmanovice, Horní Údolí, v Dolním Údolí odbočíte vlevo směr Jeseník. Po cca 5 km přijedete do obce Rejvíz. Hotel se nachází u cesty na levé straně (před Mechovými jezírky).Ze směru od Ostravy přes Opavu, Krnov, v Nových Heřmínovech před viaduktem vpravo směr Široká Niva, přes Karlovice, Vrbno pod Pradědem. Ve Vrbně na kruhovém objezdu první výjezd směr Zlaté Hory přes Heřmanovice, Horní Údolí, v Dolním Údolí odbočíte vlevo směr Jeseník. Po cca 5 km přijedete do obce Rejvíz. Hotel se nachází u cesty na levé straně (před Mechovými jezírky).V zimě doporučujeme použít sněhové řetězy.Vzdálenost: z Prahy cca 290 km, z Ostravy cca 145 km, z Brna cca 190 km.

PROČ K NÁM ?

Proč hotel FRANZ:• nachází se v nejčistší, nejzdravější a nejkrásnější části Jeseníků• hotel s prvorepublikovým nádechem• relaxační a sportovní aktivity• krásná okolní příroda k výletům pěšky nebo na kole• vhodné pro rodinnou dovolenou, pro seniory• zázemí pro firemní a teambuildingové akce

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, TV (na poptávku zdarma)Přistýlky jsou formou pevného plnohodnotného lůžka nebo přenosné.

CELKOVÁ KAPACITA

55 - 70 osob (25 pokojů)

STRAVA

REKREAČNÍ POBYT: polopenze - snídaně výběrem ze snídaňového lístku, večeře jednochodové (hlavní jídlo). Možnost dokoupení obědů na místě.POBYTOVÉ BALÍČKY - viz popis balíčků.

DÍTĚ

Jedno dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Venkovní bazén u penzionu Rejvíz (cca 800 m) - rozměr bazénu 18 x 12 m, teplota vody 26 - 29 °C. Přírodní koupaliště ve Zlatých Horách (7 km), městské koupaliště v Jeseníku (12 km), krytý bazén v Lázních Jeseník (13 km), krytý bazén Česká Ves (15 km), přírodní koupání v zatopeném písečném lomu - Písečná (17 km), Otmuchovské a Nisské jezero v Polsku (30 km).

POZNÁMKA

OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí.Pobyt se snídaní začíná nástupem od 15:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.Pobyt s polopenzí a plnou penzí začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 do 20:00 hod. v den příjezdu.Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. poslední den pobytu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,- Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

pes - malé plemeno 100,- Kč/nocpes - velké plemeno 150,- Kč/nocPro velká plemena psů je zdarma k dispozici kotec.

PARKOVÁNÍ

0,- Kč/den

 

STRAVA
REKREAČNÍ POBYT: polopenze - snídaně výběrem ze snídaňového lístku, večeře jednochodové (hlavní jídlo). Možnost dokoupení obědů na místě.POBYTOVÉ BALÍČKY - viz popis balíčků.

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook