Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Česká republika > Českomoravská vrchovina > ARTABAN - Žirovnice

  • Doporučujeme

ARTABAN - Žirovnice ****

Českomoravská vrchovina - Česká republika

POLOHA
Hotel Artaban**** je moderně vybavený hotel v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny, přímo na hranicích Jihočeského kraje a Vysočiny. Nachází se na malém náměstíčku městečka Žirovnice, 20 km severovýchodně od Jindřichova Hradce. Je vhodný pro rodinnou nebo seniorskou dovolenou, ale i k pořádání školení, seminářů, společenských akcí atd.

VYBAVENÍ
Nekuřácká restaurace, snídárna, Wi-Fi internet v celém hotelu, salonek, vinný sklípek s vlastním posezením a velkým výběrem domácích i zahraničních vín, bowling bar ve stylu lodní paluby, školící a společenský sál (vč. jukeboxu), střešní venkovní terasa s barem, posezením a výhledem na náměstíčko, hotelová tělocvična, půjčovna kol, běžek, nordic walking holí, úschovna kol, WELLNESS - sauna, infrasauna, whirlpool (pro 5 osob), ochlazovací sprcha, lehátka, solárium, masáže prováděné kvalifikovanými fyzioterapeutkami - klasické, lymfatické, čokoládové, horké kameny apod. Do všech prostor hotelu je zajištěn bezbariérový přístup nebo je možnost využití výtahu, 1 pokoj je upravený pro vozíčkáře - se všemi parametry.Zařízení je certifikováno dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v Hotelstars Union jako HOTEL****. Více informací o certifikaci najdete ZDE.Zařízení je certifikováno Českým systémem kvality služeb. Více informací o certifikaci najdete ZDE.

PŘÍJEZD VLAKEM
Nejbližší vlaková zastávka je ve Stojčíně - zastávka Počátky - Žirovnice, od hotelu vzdálená 3 km.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Žirovnice, zastávka se nachází cca 200 m od hotelu.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
Při příjezdu od Počátek pokračujte po hlavní komunikaci, po cca 1,5 km přijedete na náměstí, kde odbočíte vlevo na parkoviště, které je přímo u hotelu.Při příjezdu od Jindřichova Hradce pokračujte po hlavní komunikaci, po cca 1,5 km přijedete na náměstí, kde odbočíte vpravo na parkoviště, které se nachází přímo u hotelu.

PROČ K NÁM ?

Proč hotel ARTABAN:• moderní hotel, kvalitní služby• děti mají ubytování se slevou 50% z ceny pro dospělého• relaxačně - poznávací balíčky • zvýhodněné pobyty pro osoby od 50 let• certifikován v HSU (Hotel stars)• certifikován v ČSKS (Český systém kvality služeb)

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Menší rybník v místním kempu Panistávka, Horní Cerekev - lom (15 km), aquapark Jindřichův Hradec (21 km, venkovní i vnitřní), aquapark Dačice (32 km, pouze venkovní), vodní ráj Jihlava (39 km, venkovní i vnitřní).

 

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (přistýlky jsou řešeny kvalitními pohovkami, které dokáží plně nahradit pevné lůžko), Spr.+WC, SAT/TV (LCD), telefon, minibar (obojí za poplatek), Wi-Fi internet. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK JK BUS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK JK BUS standardně nabízí.

Snídaně podle obsazenosti - do 10 osob jednotné, nad 10 osob bufetové. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

Slevy a výhody

Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA

Na REKREAČNÍ POBYT lze uplatnit tyto slevy:
SLEVA 5=4
SLEVA 7=6
SLEVA 14=11

POBYTOVÝ BALÍČEK S RELAXACÍ A POHYBEM
Balíček pro 2 osoby na 2 noci s libovolným nástupním dnem zahrnuje:
• 2x ubytování s polopenzí (snídaně podle obsazenosti - do 10 osob jednotné a nad 10 osob bufetové, večeře - výběrem ze 2 jídel v den večeře)
• 2x za pobyt odpolední káva pro oba
• 1x za pobyt 30 min. masáž pro oba
• 1x za pobyt 60 min. bowlingu (včetně zapůjčení speciální obuvi)
• 1x za pobyt zapůjčení dvou běžkových setů na celý den nebo zapůjčení dvou kol na 4 hodiny
NA POBYT NELZE UPLATNIT ŽÁDNOU SLEVU!!

DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK pro osoby nad 50 let zahrnuje:
• SLEVA 7=6 (bydlíte 7 nocí, platíte 6 nocí)
• SLEVA 14=11 (bydlíte 14 nocí, platíte 11 nocí)
• večeře zdarma
• odpolední káva nebo čaj zdarma
• pobyt se psem bez poplatku (psa je nutné předem nahlásit)
• příplatek za neobsazené lůžko se neúčtuje
• zdarma rekreační poplatek
Platí pro pobyty mimo období hlavních (letních) školních prázdnin.
NA POBYT NELZE UPLATNIT ŽÁDNOU DALŠÍ SLEVU!!

Podrobné kalkulace Vám na vyžádání rádi zašleme.

Cena zahrnuje

Pobyt v hotelu se snídaní, výměnu ložního prádla, závěrečný úklid, rekreační poplatek, parkování u hotelu, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky
Obědy, večeře (na dotaz v CK)

Příplatky

Pobyt se zvířetem .... 100,-Kč/pobyt (nutné nahlásit dopředu)

Nástupní místa

REKREAČNÍ POBYT začíná nástupem od 14:00 do 22:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno, končí snídaní a uvolněním pokoje do 12:00 hod. v den odjezdu..POBYTOVÝ BALÍČEK S RELAXACÍ A POHYBEM a DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK začínají nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu, končí snídaní a uvolněním pokoje do 12:00 hod. v den odjezdu.
Ve spolupráci s CK ATIS

zpět

 
Facebook