Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Nabídka zájezdů > Česká republika > Českomoravská vrchovina > ANTOŇ - Telč

ANTOŇ - Telč

Českomoravská vrchovina - Česká republika

POLOHA
Objekt hotelu vznikl rekonstrukcí historických budov bývalého družstevního Lihovaru, jehož historie sahá až do 16. století. Nachází se na klidném místě vedle zámeckého parku, v těsné blízkosti historického jádra Telče, s přímým napojením na četné turistické a cyklistické trasy. Město Telč je od roku 1992 zapsané na seznamu světového dědictví památek UNESCO.

VYBAVENÍ
Restaurace "Lihovar" - stylová restaurace pro 50 - 75 hostů, letní zahrádka, vnitřní terasa, větší salónek s kapacitou 80 - 100 míst, menší salónek s kapacitou 30 - 40 míst, konferenční sál vybavený moderní konferenční technikou (dataprojektor, přenosné promítací plátno, či projekční stěna, ozvučení apod.) s kapacitou 100 - 150 míst, možnost úschovy kol, travnaté plochy. Celý objekt je koncipován jako bezbariérový. V hotelu je výtah a jeden bezbariérový pokoj.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlaková zastávka cca 1 km.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka cca 200 m.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PROČ K NÁM ?

Proč hotel ANTOŇ:• nachází se v těsné blízkosti historického centra Telče• Telč je od roku 1992 zapsaná na seznamu světového dědictví památek UNESCO• v okolí velké množství historických i kulturních památek• možnost turistiky, cykloturistiky• bezbariérový hotel

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje podkrovní***,Spr.+ WC, SAT/TV,b) 2 - lůžkové pokoje suite****,vana + WC, SAT/LCD TV, Wi-Fi připojení.Na poptávku možnost přistýlky pro dítě od 5 do 15 let, u obou kategorií (přistýlka je formou rozkládacího lůžka).Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ.  Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK  vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

CELKOVÁ KAPACITA

92 lůžek, možnost 2 přistýlek

STRAVA

REKREAČNÍ POBYT: Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě (případně si můžete na místě předplatit v restauraci otevřený účet, rozdíl mezi předplacením a přečerpáním vyrovnáte při odjezdu na recepci).

DÍTĚ

Jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Roštejnský rybník (cca 1 km), Velký pařezitý rybník v obci Řásná (8 km), koupaliště Dačice (13 km) - plavecký bazén a rekreační bazén, divoká řeka, masážní lavice, vodní hřib, chrlič, tobogán, skluzavka, AQUAPARK Vodní ráj Jihlava (30 km) - tobogán, dvojskluzavka, divoká řeka, perličková lůžka, chrliče atd.

POZNÁMKA

REKREAČNÍ POBYT začíná nástupem od 15:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.Seniorský pobyt V HISTORICKÉ TELČI začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu.Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:30 hod. v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,- Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

100,- Kč/pobyt

PARKOVÁNÍ

0,- Kč/den

 

STRAVA
REKREAČNÍ POBYT: Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě (případně si můžete na místě předplatit v restauraci otevřený účet, rozdíl mezi předplacením a přečerpáním vyrovnáte při odjezdu na recepci).Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Termín zájezdu Dní Nocí Doprava Poznámka Cena Stav

zpět

 
Facebook