Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Pro pejskaře

Pro pejskaře

Zajišťujeme celoročně ubytování v soukromých chatkách, apartmánech, penzionech, kde můžete strávit nerušenou dovolenou se svými čtyřnohými kamarády.  

Ke každé poptávce přistupujeme zcela individuálně, důkladně vybíráme jednotlivé kapacity, abychom  mohli zpracovat co nejideálnější a cenově přijatelnou nabídku, která plně odpovídá daným představám. Nabízíme skupinové slevy.

Díky naším dlouholetým zkušenostem pro nás není problém najít ubytování i pro majitele velkých plemen psů. Nabízíme ubytování v ČR, ale i v zahraničí. Vhodné pro kluby či kynologické organizace na výcvik, nebo jen rekreaci

Pokud máte zájem využít našich dlouholetých zkušeností s vyhledáním ubytovacích služeb, zadejte nám co nejpřesnější požadavky a detaily - lokalita, stravování, předběžný počet osob a psů, velikost psů, cenovou relaci, termín atd. Obratem zašleme zpracovanou nabídku na míru.

Navštivte naši fotogalerii z míst, kde již tyto oblíbené akce proběhly. Je to jedinečná možnost nejen k relaxaci se svými miláčky, ale i možnost získat odborné informace o chovu a výcviku Vašeho plemene. Na těchto akcích se nikdo nikdy nenudí ! Prožijete pobyt se stejně naladěnými lidmi, předáte si vzájemné zkušenosti... Věřím, že stejně jako my s našimi novofundlanďany absolvujete dovolenou, na  kterou se nezapomíná....

 
Facebook