Specialista na Řecko a řecké ostrovy,
Chorvatsko, Itálie - Bibione.

Informace a rezervace 603 476 467

Firstminute > LÁZNĚ BĚLOHRAD - nejlepší ceny na trhu !!

LÁZNĚ BĚLOHRAD - nejlepší ceny na trhu !!

Česká republika

LÁZNĚ  BĚLOHRAD - nejlepší ceny na trhu  !! (Česká republika)

Lázně Bělohrad

Malebné městečko Lázně Bělohrad leží v malebném podhůří Krkonoš, v nádherné, ekologicky čisté kotlině. Na jihozápadě je chráněno modravým hřebenem Chlumu, na severu se vypíná Kamenná hůra, od západu hledí zříceniny hradů Kumburk a Bradlec i hora Tábor. První zmínka pochází ze 14. století, ještě pod názvem Nová Ves. Později byla v osadě postavena tvrz z kamene. Pro její bílé zdi byla nazývána Bílým hradem, z čehož později vznikl název Bělohrad. Mezi významné rodáky patří spisovatel Karel Václav Rais.

Okolí je jedinečným krajinným celkem se spoustou lesů i udržovaných staveb lidové architektury. Oblast je protkána hustou sítí značených turistických cest a cyklostezek. Stranou od rušných měst a uprostřed krásné přírody je zde možné odpočívat a nabírat nové síly, neboť toto klidné městečko skýtá optimální podmínky pro celkovou relaxaci.

Indikace

Nemoci pohybového ústrojí, (revmatické choroby, bolesti páteře, Bechtěrevova choroba, artrózy, kořenové syndromy, stavy po úrazech a ortopedických operacích apod.), nemoci nervové a onkologické, nemoci kožní, gynekologické nemoci.

Léčivé zdroje

Přírodním léčivým zdrojem lázní je slatinná sirno-železitá rašelina vysoké kvality. Výrazný vliv na celkový průběh léčby mají i účinky příznivého podhorského klimatu.

Léčebné metody

K hlavním patří slatinné procedury. Dále se zde aplikuje řada koupelí – přísadové, perličkové, vířivé a Kneippovy, různé druhy masáží – klasická, reflexní či podvodní, individuální cvičení s terapeutem, elektroterapie jako je ultrazvuk, laser nebo magnetoterapie, různé wellness a beauty procedury aj.

 

Vyberte si pobyt, který právě Vám bude vyhovovat, pokud budete mít svoje vlastní požadavky, rádi Vám provedeme kalkulaci pobytu.

Pište či volejte:      jk.bus@tiscali.cz             tel: 481 54 54 59       tel: 481 541 641  

 

LÉČEBNÝ POBYT - bolestivá záda a klouby:

http://www.jkbus.cz/zajezdy/ceska-republika/cesky-raj/lazne-belohrad-lecebny-pobyt-zbavte-se-bolestivych-zad-a-kloubu-2863.html

 

SENIOR POBYT:

http://www.jkbus.cz/zajezdy/ceska-republika/cesky-raj/lazne-belohrad-senior-pobyt-2893.html

 

KLASIC LIGHT:

http://www.jkbus.cz/zajezdy/ceska-republika/cesky-raj/lazne-belohrad-klasic-light-hotel-anna-marie-2892.html

 

SPA VÍKEND:

http://www.jkbus.cz/zajezdy/ceska-republika/cesky-raj/lazne-belohrad-spa-vikend-2790.html

zpět

 
Facebook